BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szembe megy az OTP és a Mol

Az OTP gyengülése és a Mol-papírok erősödése határozza meg a BÉT mai kereskedését.

2012. január 16. hétfő, 13:30

Fotó: Dömötör Csaba / Marton Szilvia
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A bankpapír egy százalékos mínuszban 3346 forinton áll a hétfői kereskedés félidejében, ezzel szemben a Mol részvénye 0,1 százalékos emelkedéssel 17420 forintra kúszott fel.

A bágyadt nemzetközi hangulatot követve a BUX 96 pontos mínuszban 17253 ponton tartózkodik.

Az eseménytelen kereskedés során a Richter 300 forinttal 35600-ra, a Magyar Telekom egy százalékkal 518 forintra gyengült.

Négy százalék feletti gyengülést mutat a Synergon (217 forint), az E-Star viszont 4700 forint fölé emelkedett.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet