BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Mol húz a legjobban

Pozitív hangulatban várja a folytatást a pesti részvénypiac. A BUX 1,3 százalékos pluszban áll, az emelkedést az olajpapír vezeti.

2012. január 18. szerda, 13:31

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Mol részvénye 2 százalékos pluszban 18200 forinton áll, az OTP kissé lemaradva 1,3 százalékkal 3469 forintra drágult.

Szépen teljesít a Richter is, 1,25 százalékkal került följebb és már csak 50 forint választja el a 37 ezres szinttől. Két százalékos emelkedéssel 16500 forint fölé került az Egis-papírok árfolyama, a Magyar Telekom pedig 4 forintot javulva 529 forinton áll.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet