Az OTP őrzi reggel megszerzett előnyét, 1,85 százalékkal 3459 forintra drágult a bankpapír. A Mol is jól teljesít, 1,92 százalékos pluszban 17790 forinton üzletelnek vele. Még a Richter is be tudott kapcsolódni a bullba, 36495 forintra emelkedett az árfolyama, ami 1,6 százalékkal magasabb a tegnapinál. A kötvénypiac reggeli megingása ellenére a Magyar Telekom árfolyama 525 forintra emelkedett.
