Sehol a korrekció - jönnek a jó hírek
A BUX továbbra is pluszban, bár az emelkedés jelképesnek nevezhető.
Sehol a korrekció - jönnek a jó hírek
A BUX továbbra is pluszban, bár az emelkedés jelképesnek nevezhető.
Nem tudják lelőni a pesti bikát - tovább húz az OTP
A múlt heti vágta után tovább emelkedik a BUX hétfő délelőtt, igaz a tempó szelídebb.
Frenetikus formában az OTP
Nem tud korrigálni a magyar részvénypiac, az OTP a reggeli kisebb esést követően magára talált és ismét jelentős emelkedést mutat.
Korrekcióval indult a péntek a BÉT-en
A csütörtöki masszív rally után a kereskedés első órájának végére a másnaposság jeleit mutatta a BUX, amely 0,26 százalékos mínusszal 18 453 pontnál járt, ám ebben az OTP korrekciója játszotta a főszerepet.
Kezdetben még maradhat az optimizmus
Egyre erősebb a túlvettség a magyar részvénypiacon, sokáig már nem folytatódhat az emelkedés korrekció nélkül - vélekedett Nyári Zsolt a KBC üzletkötője.