BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem tudják lelőni a pesti bikát - tovább húz az OTP

A múlt heti vágta után tovább emelkedik a BUX hétfő délelőtt, igaz a tempó szelídebb.

2012. január 23. hétfő, 10:26

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BÉT részvényindexe 115 pontos (0,6 százalék) pluszban, 18956 ponton áll, a Mol és az OTP emelkedésének köszönhetően. Míg a RIchter 36900 és a Magyar Telekom 555 forintos árfolyama stagnálást jelent, az OTP újabb 50 forinttal növelte értékét és 3870 forintra erősödött.  A Mol papírjaival 19330 forinton kereskednek, ami 0,7 százalékos növekmény.

Európában is főleg a bankszektor teljesít jól, a Raiffeisen 6, az Erste 4,5, az Unicredit 5 százalék pluszban van.

A kisebb papírok közül az E-Star érdemel figyelmet, amelyet egyáltalán nem ingatott meg a vezérigazgató távozásának híre, 4950 forinton három százalék feletti pluszban van a részvény.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet