A BÉT részvényindexe 115 pontos (0,6 százalék) pluszban, 18956 ponton áll, a Mol és az OTP emelkedésének köszönhetően. Míg a RIchter 36900 és a Magyar Telekom 555 forintos árfolyama stagnálást jelent, az OTP újabb 50 forinttal növelte értékét és 3870 forintra erősödött. A Mol papírjaival 19330 forinton kereskednek, ami 0,7 százalékos növekmény.
Európában is főleg a bankszektor teljesít jól, a Raiffeisen 6, az Erste 4,5, az Unicredit 5 százalék pluszban van.
A kisebb papírok közül az E-Star érdemel figyelmet, amelyet egyáltalán nem ingatott meg a vezérigazgató távozásának híre, 4950 forinton három százalék feletti pluszban van a részvény.
