Kiderült, mekkora osztalékot fizetne a Mol
A Mol Nyrt. igazgatósága 55 milliárd forint osztalék kifizetését javasolja a társaság éves rendes közgyűlésének - tette közzé a Mol a BÉT honlapján csütörtökön.
Kiderült, mekkora osztalékot fizetne a Mol
A Mol Nyrt. igazgatósága 55 milliárd forint osztalék kifizetését javasolja a társaság éves rendes közgyűlésének - tette közzé a Mol a BÉT honlapján csütörtökön.
Telekom: 2016 után akár 25 forint lehet az osztalék
A Magyar Telekom vezetői abban bíznak, hogy a távközlési vállalat tartós növekedési pályán tartható a következő években, a 2016-os év után pedig 25 forintos osztalékot tartanak reálisnak.
Nagyon kéne venni a Telekomot
A Concorde Értékpapír Zrt. elemzői 510 forintos célár mellett erős vételre javasolják a Magyar Telekom részvényeit. Jövőre az osztalék még a menedzsment által előrejelzettnél is magasabb lehet.
Erősebb lett a Telekom, tovább nőhet az osztalék
Az elemzői várakozásoknál kedvezőbb számokat tett közzé a Magyar Telekom negyedik negyedéves gyorsjelentésében. A cég megemelte idei profitvárakozásait, s az idei 15 forint után jövőre már 25 forint osztalékot fizetne.
A Magyar Telekom vezetése 15 forintos osztalékot javasol
A Magyar Telekom Nyrt. igazgatósága részvényenként 15 forint osztalék kifizetését javasolja a közgyűlésnek - közölte a cég.