Mikor érkezik a nagy pénz? Itt a menetrend
Az idén a tavalyinál jellemzően magasabb osztalékokra számíthatnak a tőzsdei társaságok részvényesei a már közzétett osztalékjavaslatok alapján.
Mikor érkezik a nagy pénz? Itt a menetrend
Az idén a tavalyinál jellemzően magasabb osztalékokra számíthatnak a tőzsdei társaságok részvényesei a már közzétett osztalékjavaslatok alapján.
Megvan az Elmű és az Émász osztalékjavaslata
Az Elmű tulajdonosai számára részvényenként 1200, az Émásznál 1100 forintos osztalék kifizetésére tesz javaslatot az igazgatóság a cégek áprilisban esedékes éves rendes közgyűlésén, ezt a két társaság a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján hozta nyilvánosságra kedden.
Idén sem fizet osztalékot a CIG Pannónia
A CIG Pannónia igazgatósága előterjesztette, hogy a társaság a 2015-ös üzleti év után ne fizessen osztalékot. Amennyiben a közgyűlés támogatja a javaslatot, az életbiztosító történetének első osztalékfizetésére továbbra sem kerül sor.
Ekkora osztalékot fizet az OTP
Az OTP a 2015-ös eredménye után 46,2 milliárd forintnyi osztalékot fizethet - írja a Portfolio.hu
Megvan a Richter osztalékjavaslata
A Richter Gedeon Nyrt. igazgatósága a múlt évi eredményből a törzsrészvényekre 72 százalék, részvényenként 72 forint osztalék kifizetésének elfogadását javasolja az április 26-ra összehívott évi rendes közgyűlésének - közölte a társaság csütörtökön a BÉT honlapján.