Nem fizet osztalékot a Danubius
Elfogadták a társaság beszámolóját, bővült a Danubius Hotels Nyrt. igazgatósága is.
Nem fizet osztalékot a Danubius
Elfogadták a társaság beszámolóját, bővült a Danubius Hotels Nyrt. igazgatósága is.
Telekom-osztalék: megszavazva az 50 forint
Megszavazta az 50 forintos törzsrészvényenkénti osztalékot a Magyar Telekom Nyrt. éves rendes közgyűlése hétfőn a 2011. évi eredmény után.
Nevet váltott a paksi atomerőmű
Mostantól az MVM a paksi atomerőmű nevében is szerepel, a társaság emellett közel 21 milliárdos osztalékot fizet.
Rekordközeli osztalék várható a német nagyvállalatoknál
A német nagyvállalatok ezekben a hetekben valószínűleg hasonló nagyságú osztalék kifizetéséről döntenek, mint a 2008-as rekordévben: a DAX tőzsdemutatót alakító 30 cég előreláthatólag mintegy 27,5 milliárd eurót tud az idén osztalékként kifizetni.
Nem lesz osztalék a CIG Pannóniánál
Korábban közzétett közgyűlési meghívójában már a főbb napirendi pontokat ismertette a CIG Pannónia, most pedig az ezekhez tartozó határozati javaslatokat is közzétették. Ezekből kiderül, hogy az igazgatóság nem javasol osztalékfizetést a tavalyi év után.