A társaság az 52 milliárd 117 millió 584 ezer 50 forint osztalékot a 31 milliárd 674 millió 886 ezer 710 forintos nettó eredményből, illetve a fennmaradó 20 milliárd 442 millió 697 ezer 340 forintos részt az eredménytartalékból fizeti ki. Az osztalék kifizetésének első napja május 15. A tulajdonosi megfeleltetés fordulónapja május 8.
A döntés alapján a április 20-án a cég igazgatósága részletes közleményt jelentet meg az osztalékfizetés rendjéről a társaság és a Budapesti Értéktőzsde honlapján. Az osztalékot a Magyar Telekom Nyrt. megbízása alapján a KELER Zrt. fizeti ki. A közgyűlésen a részvényesek 65,18 százaléka képviselteti magát.
