Kevesebbet fizetne a Richter
A tavalyinál kevesebb osztalékot fizetne részvényeseinek a Richter igazgatósága.
Kevesebbet fizetne a Richter
A tavalyinál kevesebb osztalékot fizetne részvényeseinek a Richter igazgatósága.
Május közepén jön a Telekom-osztalék
A Magyar Telekom május 15-el kezdődően kezdi kifizetni a törzsrészvényenként 50 forintos osztalékot, a virtuális osztalékszelvény levágása előtt utoljára május 3-án lehet majd kereskedni a papírral – derül ki a társaság közgyűlési előterjesztéseiből.
Harmincöt forintot fizet a Graphisoft Park
Az igazgatóság azt javasolja a Graphisoft Park tulajdonosainak, a tavalyi évi 1,44 millió eurós nyereség mintegy 80 százalékát osszák fel a részvényesek között.
Negyvenötmilliárd osztalékot fizet a Mol
Negyvenötmilliárd forintos osztalékjavaslatot terjeszt a Mol igazgatósága a részvényesek elé a társaság április 26-ra összehívott közgyűlésén - tette közzé a Mol tegnap a BÉT honlapján.
Kisegítheti a költségvetést a Mol
Három év után újra fizethet osztalékot a Mol, csupán annak mértéke kérdéses. Az elemzők többsége szerint azonban konzervatív kifizetés várható a jelentős állami tulajdonrész ellenére is.