BUX 139310.84 1,22 %
OTP 44800 1,86 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem lesz osztalék a CIG Pannóniánál

Korábban közzétett közgyűlési meghívójában már a főbb napirendi pontokat ismertette a CIG Pannónia, most pedig az ezekhez tartozó határozati javaslatokat is közzétették. Ezekből kiderül, hogy az igazgatóság nem javasol osztalékfizetést a tavalyi év után.

2012. március 28. szerda, 20:54

Fotó: Dömötör Csaba / Kummer János
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

<banner> A CIG Pannónia közgyűlési előterjesztéseiből többek között azt lehet kihámozni, hogy a társaság a a tavalyi évet az IFRS szerinti eredménykimutatás alapján 4 052 242 Ft veszteséggel zárta.</banner>

<banner>Az igazgatóság nem javasolt osztalékfizetést a 2011-es év után, ennek egyébként a törvényben előírt feltételei amúgy sem teljesülnek.</banner>

portfolio.hu
portfolio.hu

Ez is érdekelhet