Elviszi a lottómilliárdokat a kormány
A honvédelmi minisztériumnak fel kell gyorsítania a használaton kívüli laktanyák eladását, a Szerencsejáték Zrt.-nek pedig be kell fizetnie a teljes osztalékát az idei hiánytartás érdekében.
Elviszi a lottómilliárdokat a kormány
A honvédelmi minisztériumnak fel kell gyorsítania a használaton kívüli laktanyák eladását, a Szerencsejáték Zrt.-nek pedig be kell fizetnie a teljes osztalékát az idei hiánytartás érdekében.
Júniusban fizeti ki a 28 milliárdot az OTP
Békésen telt el az OTP múlt hét pénteki éves rendes közgyűlése. A kisszámú részvényes elfogadta az osztalékjavaslatot, és viták nélkül szavazták meg a többi napirendi pontot is. Így Erdei Tamás is az OTP igazgatóságának a tagja lett.
Kétszáz forinttal kevessebbet fizet a Richter
A 30,5 százalékos állami tulajdoni hányadnak köszönhetően már első nekifutásra határozatképes volt a Richter tegnap délutáni éves rendes közgyűlése.
Május 15-én fizet az Állami Nyomda
Vita nélkül elfogadta az Állami Nyomda közgyűlése az igazgatóság javaslatát a részvényenként 43 forintos osztalékra amely 636 millió 170 ezer forint kiosztását jelenti a 793 millió 421 ezer forintos anyavállalati eredményből.
A Kulcs-Soft az idén is fizet osztalékot
A tőzsde \"B\" kategóriájában jegyzett Kulcs-Soft Számítástechnikai Nyrt. az idén 138 millió forintot szán osztalékfizetésre a 2011. évi 141 millió forintos adózott nyereségéből - derül ki a társaság közgyűlési előterjesztéseiből, amelyet szerdán tett közzé a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján. Az osztalékból egy részvényre 23 forint jut.