Félmilliárdot fizet a pesti tőzsde
Száznégy forintos osztalék a tőzsde részvényére.
Félmilliárdot fizet a pesti tőzsde
Száznégy forintos osztalék a tőzsde részvényére.
Ennyit fizethet a Mol
A Mol sajátrészvény tulajdona alapján várhatóan 590,10 forint osztalékot fizet részvényenként - közölte a társaság a BÉT honlapján pénteken.
Ennyit tehetnek zsebre az OTP-részvényesek
Az OTP-törzsrészvények tulajdonosai részvényenként 146,93 forint osztalékot kapnak, az osztalékfizetés kezdő napja június 10. - közölte a bank pénteken a Budapesti Értéktőzsde honlapján.
A Zwack Unicum részvényenként 2500 forint osztalékot fizet
A Zwack Unicum Nyrt. igazgatósága részvényenként 2500 forint osztalékot kifizetését javasolja a június 26-án megtartandó 2014. évi rendes közgyűlésnek - tette közzé a társaság kedden a BÉT honlapján.
Hatalmas osztalékot fizet a magyarországi gyógyszergyár
A 21 éve privatizált és 99,6 százalékban a francia Sanofi-csoport tulajdonában álló Chinoin Zrt. mai közgyűlése - egyhangúan- részvényenként 142 500 forintos osztalék kifizetéséről döntött.