Félmilliárdos osztalékot fizetne a tőzsde
Május 27-re hívta össze a Budapesti értéktőzsde Zrt. éves közgyűlését a tőzsde igazgatósága, a részvényesek elé a testület részvényenként 104 forintos osztalékfizetési javaslatot terjeszt.
Félmilliárdos osztalékot fizetne a tőzsde
Május 27-re hívta össze a Budapesti értéktőzsde Zrt. éves közgyűlését a tőzsde igazgatósága, a részvényesek elé a testület részvényenként 104 forintos osztalékfizetési javaslatot terjeszt.
Negyedelte osztalékát a Mátrai Erőmű
A tavalyi 20 milliárd forint alig negyedét jelentő ötmilliárd, azaz részvényenként 1460 forint osztalék kifizetéséről döntött a Mátrai Erőmű ma tartott közgyűlése.
Nem fizet osztalékot az FHB
Az FHB Jelzálogbank Nyrt. nem fizet osztalékot tavalyi eredménye után, a 2013. évi, 114 millió forintos mérleg szerinti eredményt a társaság eredménytartalékába helyezik - határozott egyhangúlag az FHB közgyűlése hétfőn.
A Freesoft 100 forint osztalékot fizet részvényenként
Részvényenként 100 forint osztalékot fizet a Freesoft Nyrt. A Budapesti Értéktőzsde standard kategóriájában jegyzett szoftverfejlesztő vállalat 4iG Nyrt.-re módosítja cégnevét - derül ki a társaságnak a tőzsde honlapján közzétett közgyűlési jegyzőkönyvéből.
Hatvanmilliárdos osztalékot fizet a Mol (frissített)
A Mol Nyrt. részvényesei elfogadták az igazgatóság 60 milliárdos osztalékjavaslatát a ma tartott közgyűlésen, ami a saját részvényeket is figyelembe véve 588 forint lehet részvényenként.