Behódolt a nemzetközi hangulatnak a magyar tőzsde, egyre idegesebb a piac az olajellátás miatt
A főbb hazai papírok közül a Telekom vitte a prímet a keddi nap folyamán, miközben a közel-keleti konfliktus is nyugtalanítja a tőzsdét.
Behódolt a nemzetközi hangulatnak a magyar tőzsde, egyre idegesebb a piac az olajellátás miatt
A főbb hazai papírok közül a Telekom vitte a prímet a keddi nap folyamán, miközben a közel-keleti konfliktus is nyugtalanítja a tőzsdét.
Sztori a magyar tőzsdén, amiben szinte senki nem hitt: csúcsbeállítás 26 év után
Utolérte magát a tőzsdén a Magyar Telekom, 2000. márciusa után ismét mindenkori rekordnál az árfolyam.
„Nincs időm, nem értek hozzá” – ezért ragadt le a kkv-k digitalizációja
A Magyar Telekom szerint ma nem a technológia hiánya, hanem a pénz-, az idő-, tudás- és kapacitáshiány akadályozza a magyar kisvállalkozások digitalizációját. Erre a problémára próbál most ráfordulni a Telekom: új digitális asszisztense egyszerre több mesterséges intelligencia-modellt használva segítené a vállalkozókat.
Az OTP mentette meg ma a BUX-ot
Hullámvasúton ült a pesti tőzsde csütörtökön. A Mol nagyot bukott, a többiek pluszban zártak, miután az OTP felhúzta a BUX-ot.
Csütörtökön indul a Magyar Telekom programja, 50 milliárd forint hagyja el a szolgáltatót
Közzétette a Magyar Telekom az idei részvény-visszavásárlások ütemezését.