Zene a füleknek a Magyar Telekom keddi bejelentése
Erős számok érkeztek a Magyar Telekomtól, megemelt üzleti célkitűzésekkel folytatja a szolgáltató.
Zene a füleknek a Magyar Telekom keddi bejelentése
Erős számok érkeztek a Magyar Telekomtól, megemelt üzleti célkitűzésekkel folytatja a szolgáltató.
Megsüllyedtek a főbb részvények, csak az OTP tört fel
Beesett a pesti tőzsde, a négy nagyból hárman látványosan elvéreztek a hétfői zárásra.
Mindenki más elvérzett, megint a Mol lett a nap győztese
Csökkenéssel zárt a BUX. Három nagy nem jött ki valami jól a péntekből, de valami az olajipari óriás erősödését is visszafogta.
Napok kérdése, és megszülethet a szerbek megállapodása a Mollal a NIS megvételéről
Révbe érhet a szerb olajvállalat felvásárlása. Ennek hallatán a pesti börzén is nagyot futott a hazai olajipari óriás. De akad még pár nyitott kérdés.
Lekörözte versenytársait a Richter, ők lettek a nap nyertese
A magyar tőzsdén a gyógyszergyártó lett a befutó, de a négy főbb részvény közül a Mol sem panaszkodhat.