Megtépázta a Molt a világpiac, szakad az olaj ára
Bár a főbb hazai részvények vegyes napot zártak, szerda estére csökkent a pesti tőzsde összességében.
Minden idők csúcsára repült a Magyar Telekom, nagyot ment az OTP is
Történelmi nap volt a pesti parketten.
Az olajdrágulás a Mol malmára hajtotta a vizet
A pesti börze főbb szereplői körében felemás lett a hétfői napzárás, a nemzetközi hangulat is megrángatta a hazai piacot.
Itt a Microsoft-sokkjelentés: A mesterséges intelligencia készen áll, a cégek nem
A Microsoft legfrissebb kutatása szerint a munkavállalók többsége már érezhetően profitál a mesterséges intelligencia elterjedéséből, ugyanakkor a szervezeti működés sok helyen nem tart lépést a technológiai változással.
Váratlan lökést kapott az OTP, pluszban zárt a BUX
Ugyan a nemzetközi környezet nem kedvezett a hangulatnak a részvénypiacon, de az TOP-vel történt valami, ami miatt azért egy kicsit jobb napot zárt a pesti tőzsde.
Megütötték a magyar tőzsdét: az OTP és a Mol is lefelé húzta a BUX-ot
Enyhén csökkent a Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a vezető részvények vegyesen teljesítettek.