Új korszak jön: megszűnhet a titkolózás az egészségügyben
Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter szerint a magyar egészségügy krónikusan alulfinanszírozott, ugyanakkor a következő években évente 500 milliárd forinttal több forrás érkezhet az ágazatba. A miniszter brit mintára nagyobb transzparenciát, minőségmérést és a betegbiztonság erősítését ígérte.








