Történelmi csúcson zárt a pesti tőzsde: az OTP a Telekommal együtt mégis lejtőre került
Újfent történelmi csúcson zárt a BUX.
Pörögtek a pluszjelek a tőzsdén, kitört a fesztiválhangulat
Kedvező volt a nemzetközi hangulat, ami a Budapesti Értéktőzsdének is jót tett.
Amerikát választották Magyarország helyett a befektetők
Romlott a hangulat a kelet-közép európai piacokon, ami a budapesti tőzsdén is kifejtette hatását.
A csökkenő olajár gyengítette a Molt, miközben az OTP szép csendben gyarapodni tudott
A szerdai zárásra enyhén emelkedett a BUX.
A Mol és az OTP volt a nap nagy nyertese a pesti tőzsdén
Kedvező hangulatban kereskedtek a magyar értéktőzsdén, a négy nagyból ketten elég jelentős emelkedéssel nyugtázták a keddet.
Hiába a Richter híre, mégis esett a piac
A kedvezőtlen nemzetközi hangulat és az iráni konfliktus eszkalációjával kapcsolatos hírek hatására a BUX 0,86 százalékos csökkenéssel zárta a kereskedést, miközben a Budapesti Értéktőzsde részvénypiacán a vezető papírok többsége esett.