A a 120 ezer tonna felhasználást felmutató magyar piacon a Poli-Farbe 22-23 ezer tonna terméket gyárt.
A cég 2010-ben nem vár forgalomnövekedést, Szabó Antal ügyvezető igazgató a Napi kérdésére elmondta, szeretné megismételni a tavalyi eredményeit.
A cég a napokban új terméket vezet be a piacra, amely elsősorban a prémium szegmens palettáját szélesíti.
A cég az amerikai Dupont-nal kötött együttműködést, amelynek a végeredménye egy teflon tartalmú festék család, amely első körben inkább marketing oldalról erősíti a magyar céget, mint a forgalom szempontjából.
Az új termék Szabó elmondása szerint strapabíróbb, tisztán tartható. Az új márka, a Poli-Farbe Neo a magyar cég többi termékére is jótékony hatással lesz.
