Tavaly 230 ezer vendég torkoskodott, több étterem pedig önszorgalomból meg is hosszabbította a kampányt: mivel rengeteg asztalfoglalás érkezett, aminek már nem tudtak eleget tenni, a hoppon maradtakat pénteken vagy akár szombaton is hajlandóak voltak fogadni. Aki mindenképpen szeretne részt venni a Torkos csütörtökön, annak érdemes mihamarabb asztalt foglalnia, több híres étteremben ugyanis már február első napjaiban elkeltek a szabad helyek.
További részletek a pénteki Napi Gazdaságban
