A program több mint két éve fut, tavaly azonban az üzletek még mindig több mint fele adott el cigarettát fiatalkorúnak. Az idei májusi felmérések szerint ez az arány 15 százalékra csökkent. Kampányra az idén 30 millió forintot költenek.
A Magyar Dohányipari Szövetség idén is folytatja a kiskereskedőknek szóló kampányát, amelyek az a célja, hogy ne adjanak el 18 év alatti gyermekeknek dohányterméket.
2004. október 4. hétfő, 12:08

A program több mint két éve fut, tavaly azonban az üzletek még mindig több mint fele adott el cigarettát fiatalkorúnak. Az idei májusi felmérések szerint ez az arány 15 százalékra csökkent. Kampányra az idén 30 millió forintot költenek.