Zorán Sekulic a montenegrói privatizációs ügynökség igazgatója szerint, a Deutsche telekom többségi tulajdonában lévő magyar vállalat a legkomolyabb vevőjelölt. Az állami kézben lévő Telecom Montenegró a vezetékes telefóniában egyeduralkodó Montenegróban, egy internetszolgáltató, illetve egy hatvan százalékos piaci részesedéssel rendelkező mobiltelefonos társaság tartozik hozzá.
