BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Matáv Montenegróba megy?

A Matáv Rt. érdeklődik a Telecom Montenegro távközlési társaság megvétele iránt – írta a Világgazdaság, a Vijesti című lapra hivatkozva.

2004. május 24. hétfő, 09:58

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Zorán Sekulic a montenegrói privatizációs ügynökség igazgatója szerint, a Deutsche telekom többségi tulajdonában lévő magyar vállalat a legkomolyabb vevőjelölt. Az állami kézben lévő Telecom Montenegró a vezetékes telefóniában egyeduralkodó Montenegróban, egy internetszolgáltató, illetve egy hatvan százalékos piaci részesedéssel rendelkező mobiltelefonos társaság tartozik hozzá.

Molnár Barbara
Molnár Barbara

Ez is érdekelhet