Ha a helyhatóságtól nem kap adókedvezményt, jelentősen csökkenti a dolgozók számát, sőt az sem kizárt, hogy teljes egészében kínai üzemébe telepíti a termelést a Tamásiban gyártóbázist működtető Massive Hungária Kft. – tudta meg a NAPI Gazdaság. A cég, amely idén a tervezettnél mintegy 10 százalékkal kisebb árbevétellel számol, elsősorban a minimálbér újabb emelése miatt további jelentős költségcsökkentő intézkedések bevezetésére kényszerül.
2001. december 13. csütörtök, 23:59
