Tekintettel arra, hogy áramszolgáltatók és az MVM éves szerződését még nem írták alá, a hosszú távú megállapodásban szabályozott eljárás keretében a szerződés újratárgyalását kezdeményezik az áramszolgáltatók és az MVM által benyújtott számlával szemben kifogással élnek - mondta lapunk kérdésére Boros Norbert, a Magyar Áramszolgáltatók Egyesületének főtitkára. Lapunk információi szerint a cégek a lépéssel a tavalyi tarifák alapján teljesítenek fizetést az MVM Rt.-nek, az árkülönbség meghatározott részét pedig elkülönített számlán kezelnék.
