BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb haladékot kapott a pécsi toronyház tulajdonosa

Az ügyben eljáró Somogy Megyei Közigazgatási Hivatal másodfokú határozatában arra kötelezte a pécsi toronyház tulajdonosát, az IMMO Kft.-t, hogy az épületszerkezet megerősítésének első ütemét december 31-éig végezze el. A társaság közben olyan szakvéleményt tárt a hatóságok elé, amely szerint a korábbi megállapításokkal ellentétben a Dunántúl legmagasabb épülete nem életveszélyes. Részletek a keddi Befektetőben.

2001. január 1. hétfő, 07:59

Ádám Viktor
Ádám Viktor

Ez is érdekelhet