BUX 139331.12 0,02 %
OTP 45140 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Még emésztik a bejglit a pesti börzén

Enyhén csökkent a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe szerdán. A szakértő szerint a csökkenés az érdeklődés hiányával magyarázható.

2023. december 27. szerda, 17:58

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Magyar Telekom kivételével az összes vezető részvény gyengült az előző napi záráshoz képest. Az Az Equilor Befektetési Zrt. elemzője mindezt a csekély árfolyamváltozásokkal és a befektetői érdeklődés hiányával indokolta. A visszafogott kereskedés az év utolsó napjaiban nem meglepő.

Mol 4 forinttal, 0,14 százalékkal 2818 forintra, az OTP-részvények ára 10 forinttal, 0,06 százalékkal 15 740 forintra, míg a Richter-papírok árfolyama 5 forinttal, 0,06 százalékkal 8695 forintra gyengült. A Magyar Telekom árfolyama ugyanakkor 2 forinttal, 0,3 százalékkal 665 forintra erősödött.

BUMIX 0,59 százalékos emelkedéssel zárt a keddi naphoz viszonyítva.

Nem kell várni a januári horror-emelésig, már a héten drágul a benzin
Jobb ha már péntekig sem vár a tankolással. Hétfőtől sokkolni fogja, amit lát.
Economx
Economx

Ez is érdekelhet