Délben 0,5 százalékos pluszban, 21624 ponton állt a mutató. A legjobban szereplő blue chip - az utóbbi napokban szárnyaló OTP helyett - ezúttal a Mol volt. Az olajrészvény 1,6 százalékos többletet gyűjtött össze, és 22660 fejezte be a délelőttöt. A Richter és az OTP árfolyama nem változott jelentősen, előbbi 41850 forinton, utóbbi 6450 forinton forgott délben. A délelőtt vesztese 1,3 százalékos leértékelődéssel az MTeleom volt.
