BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Délelőtti plusz a BÉT-en

A nyugat-európai részvénypiacok gyengélkedése a jelek szerint nincs komolyabb negatív hatással a BÉT-re, a BUX a délelőtti oldalazást követően kevéssel ebéd előtt nagy lendülettel elindult fölfelé.

2006. július 4. kedd, 12:05

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Délben 0,5 százalékos pluszban, 21624 ponton állt a mutató. A legjobban szereplő blue chip - az utóbbi napokban szárnyaló OTP helyett - ezúttal a Mol volt. Az olajrészvény 1,6 százalékos többletet gyűjtött össze, és 22660 fejezte be a délelőttöt. A Richter és az OTP árfolyama nem változott jelentősen, előbbi 41850 forinton, utóbbi 6450 forinton forgott délben. A délelőtt vesztese 1,3 százalékos leértékelődéssel az MTeleom volt.

Kovács Balázs
Kovács Balázs

Ez is érdekelhet