Díjjal zárta hazánk a sanghaji expót Ezüst díjjal tüntették ki a magyar pavilont Sanghajban. A Gömböcöt középpontba állító magyar kiállítás a nemzetközi zsűri kétfordulós szemléje alapján részesült a kitüntetésben a világkiállítás …