Kik nyernek a jövő évi büdzsével? A rendőrség és a közmunkaprogram lehet a jövő évi költségvetés nyertese - mondta Bajnai Gordon miniszterelnök a kormányülésének kezdetén.
Hozza az eredményeket az objektív felelősség elve A 2008-as látványos javulás után ez év első felében is csökkent a balesetek száma. Elsősorban a hazai autósok körében szembetűnő a változás - köszönhetően az …
Újra megcsapolták az általános tartalékot Ahogy várható volt, a minisztériumok egyetlen fillért sem kaptak a második félévi felülvizsgálat után a saját tartalékaikból.
Változik a parkolási rend A szociális és munkaügyi miniszter rendelete alapján 2009. augusztus 21-e, péntek pihenőnap lesz. Ezt a munkanapot következő héten, augusztus 29-én, szombaton dolgozza le az ország …
Továbbra sem aggódik a PM a büdzsé miatt A Pénzügyminisztérium (PM) szerint a második negyedéves GDP-adat belesimul a várakozásokba, nincs ok a 2009-es költségvetés módosítására, a jövő évi büdzsé pedig most alakul.