Mégsem jött el a világvége Amerikában Emelkedéssel zártak csütörtökön a vezető amerikai indexek, a pénzügy, az olaj és a lakászektor vitte a piacot.
Kéthónapos csúcson az arany ára Közel két százalékos drágulással kéthavi csúcsra emelkedett az arany ára Londonban csütörtökön késő délután.
Az MVM közel 39 milliárdot fizet ki osztalékként Az eredetei előterjesztéssel ellentétben mégis fizet osztalékot a Magyar Villamos Művek (MVM) Zrt. a főtulajdonos Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. (MNV) javaslatára.
Amerika sokallja a kínai exportot A jövő héten Timothy Geithner Kínába utazik, hogy változasson a két ország kereskedelem politikáján.
Megállapodtak a GM kötvényeseivel (bővített) Elfogadták az új, módosított ajánlatot az autógyártó hitelezői.
A végén jött egy pofon az OTP-nek Megúszta a nagyobb esést a magyar tőzsde csütörtökön, de főleg az OTP vezetésével elég volatilis napot zárt a részvénypiac.
Gyengült a forint, mazsoláznak a befektetők Egész napi hullámzás után az euró/forint 285,40 körül áll délután négy óra után; úgy tűnik, kezd elválni egymástól a feltörekvő devizák mozgása.