BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kéthónapos csúcson az arany ára

Közel két százalékos drágulással kéthavi csúcsra emelkedett az arany ára Londonban csütörtökön késő délután.

2009. május 28. csütörtök, 18:52

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az arany árát elsősorban az erősíti, hogy tovább gyengült a dollár az euróhoz képest. Röviddel 18 óra előtt a londoni fémtőzsdén (LME) az azonnali lejáratú aranyár unciánként 963,25 dolláron volt a szerda késő esti New York-i 948,10 dollár után - írta az MTI-eco.

Eközben az ezüst unciája kilenc havi csúcsra, 15,20 dollárra került unciánként a szerdai 14,72 dollárról.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet