Csapkodással nyitottunk A nyitáskori emelkedés után már mínuszban is járt az OTP és a Telekom részvényeket is beadták, azonban nem sokkal később húztak is rajta egyet.
Gondban a franciák is Sorozatban harmadszor mínuszos a francia gazdaság teljesítménye: az első hónapban 1,2 százalékos volt a zsugorodás.
A válság lesz a Gyorskocsi utca egyetlen bentlakója Öt börtön ideiglenes vagy végleges bezárását tervezi a kormány az év második felében, takarékossági okokból a rabok kenyéradagját és a cellák hőmérsékletét is csökkentenék.
Nem sok ok van az emelkedésre Nem várható ma a kitörő lelkesedés folytatódása a piacon, hacsak nem jön valami döbbenetesen jó hír Magyarország vagy a világ vonatkozásában.
Európán kívülről érkezik az új segítség Az év első hónapjában több mint 20 százalékkal csökkent a Magyarországon dolgozó külföldiek száma.
Sokkolnak a német adatok A beharangozottnál csaknem egy százalékkal nagyobb mértékű volt Németország első negyedéves gazdasági visszaesése az első negyedévben. Az újraegyesítés óta először mérten 3,8 százalékos GDP-csökkenést.
A nagyobb hiány is elég lehet az IMF-nek Szigorú titoktartás mellett zajlanak a Nemzetközi Valutaalappal (IMF) folytatott budapesti tárgyalások.
Olcsóbb pénznek örültek a banktulajdonosok Többek között a londoni bankközi kamatláb zuhanásának köszönhetően a tengerentúlon drágultak tegnap a pénzintézetek részvényei.
Drasztikusan megnőtt a munkát keresők száma Csaknem hatszázezerre nőtt a munkát keresők száma májusra, ezzel szemben 55,4 ezer új munkahely jött létre - írja a Népszabadság.
A kukában landolt a hazai roncsprémium A kormány nem indítja el a roncsprémiumként emlegetett programot - értesült a Népszava.