BUX 140025.02 0,29 %
OTP 45940 -0,07 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csapkodással nyitottunk

A nyitáskori emelkedés után már mínuszban is járt az OTP és a Telekom részvényeket is beadták, azonban nem sokkal később húztak is rajta egyet.

2009. május 15. péntek, 09:19

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A bankpapír árfolyama 2950 forint fölé is benézett, azonban negyed órával később már 2900 forint alatt állt, majd ismét felhúzták 2920-ig. A Magyar Telekom is kezdetben emelkedett, azonban később 578 forintra esett, ami fél százalékos csökkenés.

A Mol jól tartja magát, fél százalékot emelkedett 11 855 forintig, a Richter is felfelé mozdult 29 710 forintig ment, ez is fél százalékos plusz. Megy az Egis is utána, 14 150 forintig, 1,7 százalékkal.

A BUX 88 pontot emelkedik a reggeli csapkodásban.

Árfolyamok és grafikonok itt

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet