A Magyar Nemzet a büntetés-végrehajtás országos parancsnokának intézkedési tervére hivatkozva úgy tudja: ideiglenesen bezárnák a Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézet Gyorskocsi utcai épületét és az Állampusztai Országos Büntetés-végrehajtási Intézet solti létesítményét.
Végleg megszüntetnék ugyanakkor a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei, a Nagyfai és a Zala Megyei Büntetés-végrehajtási Intézetet - írta pénteki számában a Magyar Nemzet.
