A Magyar Telekom megvette a KFKI-t A Magyar Telekom megvásárolta egyik rebesgetett akvizíciós célpontját, a KFKI-t. A számítástechnikai cég a tavalyi EBITDA 6,7-szeresén kelt el. Ezzel a BÉT elesett egy ígéretes …
Az Egis esetében 1,7 milliárd forint lesz a kiesés Szeptemberben záruló üzleti évében az Egisnek mintegy 270 millió, a következő teljes üzleti évben 1,7 milliárd forint kiesést okoz a gyógyszerár-támogatás és az adószabályok változása.