Kóka: Magyarország szolgáltatóközpont lesz A tervek szerint Magyarország a szolgálatóközpontok országa lesz - fejtette ki Kóka János gazdasági miniszter a GKM külpiaci értekezletén.
Bush: marad a vízum George W. Bush amerikai elnök tegnap, egynapos budapesti látogatásán méltatta a kétoldalú kapcsolatokat, de a tárgyalásokon nem történt előrelépés az amerikai vízumkényszer eltörlése ügyében, és …