BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kóka: Magyarország szolgáltatóközpont lesz

2006. július 10. hétfő, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A tervek szerint Magyarország a szolgáltatóközpontok országa lesz – fejtette ki Kóka János gazdasági miniszter a GKM külpiaci értekezletén. A miniszter elmondta azt is, Magyarország az 5. helyen áll abból a szempontból, hogy a nemzetközi tőke hova fektetne be szívesen, miközben a kelet-közép-európai régió a világ második legattraktívabb befektetési célpontja Délkelet-Ázsia után. Kóka kifejtette, számításaik szerint az utóbbi 10 évben Magyarország a Csehországgal szembeni hátrányát megfelezte, a Szlovákiával és Lengyelországgal szembeni előnyét pedig megduplázta.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet