Nem érdemes bliccelni az árfolyamnyereség-adóval A parlament megszavazta, Sólyom László köztársasági elnök pedig aláírta azt a törvénycsomagot, amely rendelkezik a szeptember elsejétől érvényes 20 százalékos kamat-, illetve árfolyamnyereség-adóról.