Az előző évekhez hasonlóan az idén is az OTP-t választotta a legjobb magyar banknak a londoni Euromoney gazdasági magazin, amely minden évben globális pénzintézeti rangsort állít össze. A legnagyobb lakossági pénzintézet gyakorlatilag minden kategóriában (működési bevétel, mérlegfőösszeg, nettó kamatbevétel) a legelső helyen végzett, övé a legmagasabb sajáttőke-arányos megtérülés és az egyik legjobb költség–bevétel ráta is.
