A Graphisoft átalakulása, a Graphisoft Park kiválása és részvényeinek kibocsátása miatt a BÉT úgy döntött, hogy az it-cég papírjai kikerülnek a BUMIX kosárból. (A kosár módosítására a Graphisoft SE részvényeire való kereskedés felfüggesztésekor kerül sor.) A tőzsde ugyanis szeretné elkerülni, hogy a két részvény bevezetésekor várható árfolyam-ingadozások miatt a Graphisoft SE jelentősebb leértékelődése torzítsa az indexet, amely így nem a valós folyamatokat tükrözné.
