Viták a NABI-közgyűlésen A NABI közgyűlése döntött arról, hogy legkorábban a 2007-es eredmény után fizethet a cég osztalékot, s két új it-tagot is választottak.
Nem bőkezű az E.ON Tegnap megjelent a három E.ON tulajdonú áramszolgáltatóra tett ajánlat ára is, az ajánlattevő – szokásához híven – nem volt túl bőkezű.
Bonyolultabbá váltak a sajátrészvény-tranzakciók A gt. január elejétől életbe lépett módosítása az eddigieknél jóval alaposabban szabályozza a sajátrészvény-vásárlások körülményeit.
Az Émász helyett is az Elmű fizet Az Elmű küzgyűlése rekordösszegű, az Émászé nulla osztalék kifizetéséről döntött tegnap. A két közös irányítású társaság egyaránt dematerializálni szándékozik papírjait.
Elmü: 1900 forintos osztalék Az Elmü Rt. éves rendes közgyűlésén elfogadták a tavalyi beszámolót, és részvényenkénti 1900 forintos osztalékról, valamint a részvények dematerializálásáról döntöttek.