Van még jó osztalékhozam, csak kevés Idén is az áramszolgáltatók részvényei közül kerülnek ki a legjobb osztalékhozammal biztató papírok a Budapesti Értéktőzsdén, de a blue chipek tulajdonosai sem panaszkodhatnak.
Kijön a kamat a Richter-osztalékból Részvényenként 500 forintos osztalékot fizetne a Richter, ennyi bőven elegendő az ÁPV Rt.-nek arra, hogy kifizesse a tavaly eladott átváltható kötvények kamatát. A gyógyszercég igazgatósága …