Fordulóponthoz érkezett a magyar gazdaság A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara Gazdaság- és Vállalkozáselemző Intézetének vállalati konjunktúra indexe 9 százalékponttal emelkedett áprilishoz képest.
Mit tenne a Fidesz az egészségüggyel? Mikola István szerint nem mehet tovább az, hogy a gazdasági szektor a humán szektor felett hatalmi pozíciót visel.
Mit tehet válságban az egészségügy? A kevés pénzt hatékonyabban kell elkölteni, többek között a gyógyszerre fordított összeg visszafogásával lehetne többletforrásokat biztosítani az egészségügyben Csiba Gábor szerint.
Szabályozásért kiált az ÁSZ Az egyes kórházi tevékenységek kiszervezésének ellenőrzését végezte el az ÁSZ 2008 márciusáig.
Jövőre csak a túlélés lehet a cél az egészségügyben Konszenzuson alapuló stratégia és kiszámíthatóság nélkül nem lehet működőképes az egészségügy.
Jól halad az uniós pénzek felhasználása az egészségügyben A rendelkezésre álló uniós fejlesztési források nagy részét már lekötötték a támogatási pályázatokban.