BUX 139976.65 0,25 %
OTP 45950 -0,04 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Esést hozott a délelőtt a BÉT-en

Tovább tart a leértékelődés a BÉT-en, a BUX ebéd előtt 21900 pont alatt állt.

2006. március 14. kedd, 12:12

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A vezető részvények két igazi vesztese a Mol és az MTelekom. Az olajpapírok közel 2,5 százalékos mínuszt halmoztak föl, majd' hétmilliárd forintos délelőtti forgalom mellett 20000 forint alatt forogtak. A telekompapírok ugyanekkora gyengülést követően 950 forinton kezdték a délutánt. Az OTP és a Richter egyaránt 1,2 százalékos veszteséget gyűjtött össze délelőtt. A Richter esetében érdemes megemlíteni, hogy az árfolyam a tegnapi napon az utolsó kötésekkel közel 1000 forinttal került föntebb, így ez az 500 forintos mínusz ebben a pesszimista környezetben nem nevezhető rossz teljesítménynek.

Kovács Balázs
Kovács Balázs

Ez is érdekelhet