A vezető részvények két igazi vesztese a Mol és az MTelekom. Az olajpapírok közel 2,5 százalékos mínuszt halmoztak föl, majd' hétmilliárd forintos délelőtti forgalom mellett 20000 forint alatt forogtak. A telekompapírok ugyanekkora gyengülést követően 950 forinton kezdték a délutánt. Az OTP és a Richter egyaránt 1,2 százalékos veszteséget gyűjtött össze délelőtt. A Richter esetében érdemes megemlíteni, hogy az árfolyam a tegnapi napon az utolsó kötésekkel közel 1000 forinttal került föntebb, így ez az 500 forintos mínusz ebben a pesszimista környezetben nem nevezhető rossz teljesítménynek.
