BUX 139976.65 0,25 %
OTP 45950 -0,04 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Egymilliárd eurót fizet ki az Euronext

A 2005-ös nyereség 33 százalékos növekedéséről, és jelentős mértékű osztalékról számolt be az Euronext.

2006. március 14. kedd, 10:58

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A holland, belga, francia és portugál tőzsdék üzemeltetője 2006-2007-ben megközelítőleg egymilliárd eurót juttatna vissza a részvényeseknek - írja a Reuters. A tervek között szerepel egy 67 százalékos osztalékemelés, emellett a társaság egy részvényenként három eurós speciális osztalékról is dönthet. Az osztalékok mellett a részvényesek - az árfolyam emelkedésén keresztül - az 500 millió eurós részvényvisszavásárlási programnak köszönhetően további jövedelemhez juthatnak.

Kovács Balázs
Kovács Balázs

Ez is érdekelhet