Olcsóbb csoki, stabil forint, emelkedő BUX Emelkedéssel zárta a délelőttöt a Budapesti Értéktőzsde irányadó mutatója, a BUX 0,5 százalékos pluszban, 21 774 ponton búcsúztatta a kereskedés első felét.
Magára talált Budapest A gyenge kezdés után pluszba fordult a BUX, ami elsősorban a Molnak köszönhető. Az index egyórányi kereskedést követően enyhe pluszban, 21 674 ponton állt.
Stabilizálódhat a forint Egyelőre nincs komolyabb változás a bankközi devizapiacon, az euróval reggel 279,30/50 forinton kereskedtek, ami kisebb elmozdulásnak felel meg a tegnap esti 279-es értékhez képest.
Mélyből indult Budapest Jelentős mínuszban kezdődött meg a mai kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén, a BUX egyszázalékos veszteséget mutatott az első percekben, vagyis 21 460 pontnál járt a mutató.
Ismét építkeznének Viren a magyarok A Vecernji List értesülései szerint a horvát Vir szigeten engedély nélkül építkező magyarok már nemigen bíznak abban, hogy a lebontott ingatlanok után kártérítést kapnak - …