BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ismét építkeznének Viren a magyarok

A Vecernji List értesülései szerint a horvát Vir szigeten engedély nélkül építkező magyarok már nemigen bíznak abban, hogy a lebontott ingatlanok után kártérítést kapnak - írja a Magyar Nemzet.

2006. július 5. szerda, 08:53

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A jelek szerint a magyarok kedvét nem lehet elvenni a horvátországi építkezéstől és nyaralástól, Vir szigetén most is annyi magyar turista van, mint korábban. A lebontott ingatlanok tulajdonosai emellett ismét az építkezést fontolgatják, egy részük ismét telket keres, hogy immáron a szükséges engedélyek birtokában újra horvátországi apartmantulajdonos lehessen.

Kovács Balázs
Kovács Balázs

Ez is érdekelhet