Jól jött volna az adóemelés Nem jött volna rosszul a prémium és közepes árkategóriában jelen levő gyártóknak a cigaretta jövedéki adójának emelése, ugyanis lehetőséget adott volna az áremelésre.
Évekig padlón maradhat a cementipar Nem számít az építőipar szignifikáns növekedésére Richard Skene, a Holcim Hungária Cementipari Zrt. elnök-vezérigazgatója, a hazai cementfogyasztás öt év múlva térhet vissza a válság előtti …
Idén több sört ihat a magyar Az alacsony bázis miatt megállhat a sörfogyasztás csökkenése, a jó idő pedig húzhatja az ásványvízfogyasztást. A folyadékgyártók kifejezetten jó év elé nézhetnek. A sörgyártók az …