Regiszter készül a gazdákról A csatlakozás után csak a regisztrált gazdák kaphatnak közösségi és nemzeti támogatást, az adatlapokat novemberig elküldik az igénybevevőknek.
Jönnek az űrlapok az agrártámogatásokhoz Október végén kapják meg a gazdák azokat az ügyfélregisztrációs lapokat, amelyek kitöltése elengedhetetlen feltétele a jövőbeni magyar és uniós agrártámogatások igénybevételének.